heimwee.info

… powered by Holland at Home

Paralympisch programma Nederlandse sporters

Gaan de paralympische Nederlandse sporters het net zo goed doen (of nog beter!) als de olympische Nederlandse sporters? Met dit overzicht kun je er zelf getuige van zijn en hoef je geen enkele wedstrijd of sportprestatie te missen.

N.B.: Alle tijdstippen betreffen Nederlandse tijd (CET). Deze gegevens zijn onder voorbehoud van wijzigingen, check voor de laatste gegevens altijd eerst even de officiële website van de Olympische Spelen 2012.

Donderdag 30 augustus

10.00 Hippische sport (Greenwich Park)
Landenwedstrijd, grade II, Petra van de Sande en Gert Bolmer

10.30 Baanwielrennen (Velodrome)
Individuele achtervolging, C2, series, Alyda Norbruis

10.42 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m rugslag series, S6 Mirjam de Koning-Peper

11.00 Handboog (Royal Artillery Barracks)
Ranking round recurve, W2 Johan Wildeboer

11.20 Tafeltennis (ExCel)
Voorronde mannen, enkelspel klasse 9, Gerben Last en Tonnie Heijnen

12.49 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m vrije slag series, S5, Lisette Teunissen

14.00 Basketbal (Basketball Arena)
Poulewedstrijd 1 NED-GBR Rolstoelbasketbalvrouwen

16.39 Baanwielrennen (Velodrome)
Individuele achtervolging, C2, finale, met eventueel Alyda Norbruis

17.40 Tafeltennis (ExCel)
Voorronde vrouwen, enkelspel klasse 7, Wendy Schrijver en Kelly van Zon

18.37 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m rs finale, S6 eventueel Mirjam de Koning-Peper

21.25 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m vrije slag finale, S5, eventueel Lisette Teunissen

21.40 Tafeltennis (ExCel)
Voorronde mannen, enkelspel klasse 9, Gerben Last en Tonnie Heijnen

Vrijdag 31 augustus

10.00 Tafeltennis (ExCel)
Voorronde mannen, klasse 9, Gerben Last, Tonnie Heijnen

10.00 Hippische sport (Greenwich Park)
Landenwedstrijd, Grade IV, Frank Hosmar

10.45 Zwemmen (Aquatics Centre)
400m vr series, S8 Lisa den Braber en Romy Pansters

11.00 Handboog (Royal Artillery Barracks)
1/16 finales, W2 Johan Wildeboer

11.31 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m vrije slag series, S10, Chantal Molenkamp en Marije Oosterhuis

12.15 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m rs series, S14 Marc Evers

12.26 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m rs series, S14 Marlou van der Kulk

13.00 Handboog (Royal Artillery Barracks)
1/8 finales, eventueel W2 Johan Wildeboer

13.09 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m vrije slag series, S4, Michael Schoenmaker

13.30 Atletiek (Olympic Stadium)
100m series, T34, Amy Siemons en Desiree Vranken

14.00 Tafeltennis (ExCel)
Voorronde vrouwen, enkelspel, Wendy Schrijver en Kelly van Zon

14.15 Hippische sport (Greenwich Park)
Landenwedstrijd, Grade III, Sanne Voets

17.40 Tafeltennis (ExCel)
Voorronde mannen, enkelspel klasse 9, Gerben Last en Tonnie Heijnen

18.40 Zwemmen (Aquatics Centre)
400m vr finale, S8 eventueel Lisa den Braber en Romy Pansters

19.24 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m vr finale, S10 eventueel Chantal Molenkamp en Marije Oosterhuis

20.00 Zitvolleybal (ExCel)
Poulewedstrijd 1 NED-JAP Zitvolleybalvrouwen

20.00 Basketbal (North Greenwich Arena)
Poulewedstrijd 2 CAN-NED Rolstoelbasketbalvrouwen

20.20 Tafeltennis (ExCel)
Poulewedstrijd, enkelspel klasse 7, Kelly van Zon en Wendy Schrijver

20.40 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m rs, finale S14 eventueel Marc Evers

20.47 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m rs finale, S14, eventueel Marlou van der Kulk

21.00, Atletiek (Olympic Stadium)
100m finale, T34, met eventueel Amy Siemons en Desiree Vranken

21.40 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m vrije slag finale, S4, eventueel Michael Schoenmaker

Zaterdag 1 september

10.00 Hippische sport (Greenwich Park)
Individuele championships test, grade II, Petra van der Sande en Gert Bolmer

10.30 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vl series, S10 Mike van der Zanden

10.30 Baanwielrennen (Velodrome)
1km tijdrit, tandem B, Rinne Oost/Patrick Bos

11.08 Zwemmen (Aquatics Centre)
400m vr series, S6 Mirjam de Koning-Peper

11.20 Tafeltennis (ExCel)
Kwartfinales mannen, klasse 9, evt. Gerben Last, Tonnie Heijnen

11.36 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m ss series, SB8 Maurice Deelen

vanaf 12.00 Tennis (Eton Manor)
Ronde 32 vrouwen single Esther Vergeer, Jiske Griffioen, Aniek van Koot en Marjolein Buis

vanaf 12.00 Tennis (Eton Manor)
Ronde 64 mannen single Maikel Scheffers, Robin van Ammerlaan, Ronald Vink en Tom Egberink

12.00 Zeilen (Weymouth)
Race 1 en 2, Sonar Marcel vd Veen, Mischa Rossen, Udo Hessels

12.00 Zeilen (Weymouth
Race 1 en 2, 2.4 mR, Thierry Schmitter

12.07 Zwemmen (Aquatics Centre)
200m vr series, S5 Lisette Teunissen

12.15 CP-voetbal (Riverbank Arena)
Poulewedstrijd 1 NED-IRAN CP-voetbalteam

13.07 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m ss series, SB8 Lisa den Braber

13.25, Atletiek (Olympic Stadium)
100m series, T54, Kenny van Weeghel

15.00 Baanwielrennen (Velodrome)
500m tijdrit, C2, finale, Alyda Norbruis

16.30 Handboog (Royal Artillery Barracks)
1/4 finales recurve, W2 eventueel Johan Wildeboer

17.00 Zitvolleybal (ExCel)
Poulewedstrijd 2 GBR-NED Zitvolleybalvrouwen

17.45 Tafeltennis (ExCel)
Halve finales, vrouwen, enkelspel, evt. Wendy Schrijver en Kelly van Zon

18.30 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vl finale, S10 eventueel Mike van der Zanden

18.54 Zwemmen (Aquatics Centre)
400m vr finale, S6 eventueel Mirjam de Koning-Peper

19.20 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m ss finale, SB8 eventueel Maurice Deelen

19.48 Zwemmen (Aquatics Centre)
200m vr finale, S5 eventueel Lisette Teunissen

20.33, Atletiek (Olympic Stadium)
100m series, T44, Marlou van Rhijn, Suzan Verduijn en Iris Pruysen

20.45 Tafeltennis (ExCel)
Halve finales mannen, klasse 9, evt. Gerben Last, Tonnie Heijnen

21.21 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m ss finale, SB8 eventueel Lisa den Braber

Zondag 2 september

10.00 Hippische sport (Greenwich Park)
Individuele championships test, grade IV, Frank Hosmar

10.30 Baanwielrennen (Velodrome)
Sprint, tandem B, kwalificaties, Rinne Oost/Patrick Bos

10.54 Zwemmen (Aquatics Centre)
200m vr series, S14 Marc Evers

11.07 Zwemmen (Aquatics Centre)
200m vr series, S14 Marlou van der Kulk en Magda Toeters

11.11 Atletiek (Olympic Stadium)
Verspringen, finale F42/44 met Iris Pruysen, Suzan Verduijn en Marije Smits

11.42 Baanwielrennen (Velodrome)
Sprint, tandem B, kwartfinales met eventueel Rinne Oost/Patrick Bos

vanaf 12.00 Tennis (Eton Manor)
Ronde 32 mannen single Maikel Scheffers, Robin van Ammerlaan, Ronald Vink en Tom Egberink

vanaf 12.00 Tennis (Eton Manor)
Ronde 32 mannen single Maikel Scheffers, Robin van Ammerlaan, Ronald Vink en Tom Egberink

12.00 Zeilen (Weymouth)
Race 3 en 4, Sonar Marcel vd Veen, Mischa Rossen, Udo Hessels

12.00 Zeilen (Weymouth)
Race 3 en 4, 2.4 mR, Thierry Schmitter

12.00 Zitvolleybal (ExCel)
Poulewedstrijd 3 NED-UKR Zitvolleybalvrouwen

12.20 Zwemmen (Aquatics Centre)
150m wisselslag series, S4, Michael Schoenmaker

12.40 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m vrije slag, S8, Romy Pansters

13.30 Tafeltennis (ExCel)
Enkelspel mannen, finales, klasse 9 eventueel Gerben Last en Tonnie Heijnen

14.45 Hippische sport (Greenwich Park)
Individuele championships test, grade III, Sanne Voets

15.00 Baanwielrennen (Velodrome)
Sprint, tandem B, halve finales met eventueel Rinne Oost/Patrick Bos

15.55 Baanwielrennen (Velodrome)
Sprint, tandem B, finale met eventueel Rinne Oost/Patrick Bos

18.47 Zwemmen (Aquatics Centre)
200m vr finale, S14 eventueel Marc Evers

18.55 Zwemmen (Aquatics Centre)
200m vr finale, S14 Marlou van der Kulk en Magda Toeters

20.15, Atletiek (Olympic Stadium)
Speerwerpen, F44, Ronald Hertog

20.41 Zwemmen (Aquatics Centre)
150m wisselslag, S4, eventueel Michael Schoenmaker

20.50 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m vrije slag, S8, eventueel Romy Pansters

21.35, Atletiek (Olympic Stadium)
100m finale, T54, met eventueel Kenny van Weeghel

22.15 Basketbal (North Greenwich Arena)
Poulewedstrijd 3 NED-AUS Rolstoelbasketbalvrouwen

22.32 Atletiek (Olympic Stadium)
100m finale, T44, met eventueel Marlou van Rhijn, Suzan Verduijn en Iris Pruysen

Maandag 3 september

10.00 Hippische sport (Greenwich Park)
Individuele freestyle test, grade II, Petra van der Sande en Gert Bolmer

10.47 Zwemmen (Aquatics Centre)
200m ws series, S6 Mirjam de Koning-Peper

11.00 Handboog (Royal Artillery Barracks)
1/2 finales recurve, W2 eventueel Johan Wildeboer

vanaf 12.00 Tennis (Eton Manor)
Round 16, vrouwen single eventueel Esther Vergeer, Aniek van Koot, Jiske Griffioen en Marjolein Buis

vanaf 12.00 Tennis (Eton Manor)
Round 16, mannen dubbel eventueel Maikel Scheffers, Robin van Ammerlaan, Ronald Vink en Tom Egberink

vanaf 12.00 Tennis (Eton Manor)
Round 16, vrouwen dubbel Esther Vergeer, Aniek van Koot, Jiske Griffioen en Marjolein Buis

12.00 Zeilen (Weymouth)
Race 5 en 6, Sonar Marcel vd Veen, Mischa Rossen en Udo Hessels

12.00 Zeilen (Weymouth)
Race 5 en 6, 2.4 mR, Thierry Schmitter

12.00 Handboog Royal Artillery Barracks)
Medal match recurve, W2 eventueel Johan Wildeboer

13.03 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m vrije slag series, S8, Maurice Deelen

13.09 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m ss series, SB3 Michael Schoenmaker

17.15 CP-voetbal (Riverbank Arena)
Poulewedstrijd 2 RUS-NED CP-voetbalteam

17.30 Tafeltennis (ExCel)
Enkelspel vrouwen, finales, klasse 7 eventueel Wendy Schrijver en Kelly van Zon

18.39 Zwemmen (Aquatics Centre)
200m ws finale, S6 eventueel Mirjam de Koning-Peper

19.30 Basketbal (Basketball Arena)
Poulewedstrijd 4 BRA-NED Rolstoelbasketbalvrouwen

20.54 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m vr finale, S8 eventueel Maurice Deelen

21.14 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m ss finale, SB3 eventueel Michael Schoenmaker

Dinsdag 4 september

10.00 Hippische sport (Greenwich Park)
Individuele freestyle test, grade IV, Frank Hosmar

10.56 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m vr series, S6 Mirjam de Koning-Peper

11.44 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m rs series, S10 Marije Oosterhuis

vanaf 11.45-22.15 Rolstoelbasketbal (North Greenwich Arena)
Kwartfinales en om plaatsen 9/10 eventueel rolstoelbasketbalvrouwen

11.50 Atletiek (Olympic Stadium)
200m series, T34, Henk Schuiling en Stefan Rusch

vanaf 12.00 Tennis (Eton Manor)
kwartfinales, vrouwen single eventueel Esther Vergeer, Aniek van Koot, Jiske Griffioen en Marjolein Buis

vanaf 12.00 Tennis (Eton Manor)
Laatste 16, mannen single eventueel Maikel Scheffers, Robin van Ammerlaan, Ronald Vink en Tom Egberink

vanaf 12.00 Tennis (Eton Manor)
kwartfinales, vrouwen dubbel eventueel Esther Vergeer, Aniek van Koot, Jiske Griffioen en Marjolein Buis

12.00 Zeilen (Weymouth)
Race 7 en 8, Sonar Marcel vd Veen, Mischa Rossen en Udo Hessels

12.00 Zeilen (Weymouth)
Race 7 en 8, 2.4 mR, Thierry Schmitter

14.45 Hippische sport (Greenwich Park)
Individuele freestyle test, grade III, Sanne Voets

18.50 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m vr finale, S6 eventueel Mirjam de Koning-Peper

19.52 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m rs finale, S10 eventueel Marije Oosterhuis

20.00 Zitvolleybal ExCel Halve finales 5-8 eventueel zitvolleybalvrouwen

21.00 Atletiek (Olympic Stadium)
200m finale, T34, eventueel Henk Schuiling en Stefan Rusch

22.00 Zitvolleybal ExCel Halve finales 5-8 eventueel zitvolleybalvrouwen

Woensdag 5 september

10.30 Zwemmen (Aquatics Centre)
200m ws series, SM8 Maurice Deelen

10.57 Zwemmen (Aquatics Centre)
400m vr series, S10 Mike van der Zanden

11.11 Zwemmen (Aquatics Centre)
400 meter vrije slag series, S10, Marije Oosterhuis

11.30 Wielrennen (Brands Hatch)
Tijdrit, C5, Bastiaan Gruppen

11.30 Wielrennen (Brands Hatch)
Tijdrit, C2, Alyda Norbruis

12.00 Zeilen (Weymouth)
Race 9 en 10, Sonar Marcel van de Veen, Mischa Rossen en Udo Hessels

12.00 Zeilen (Weymouth)
Race 9 en 10, 2.4 mR, Thierry Schmitter

12.03 Atletiek (Olympic Stadium)
200m series, T44, Marlou van Rhijn, Suzan Verduijn en Iris Pruysen

12.15 CP-voetbal (Riverbank Arena)
Poulewedstrijd 3 NED-ARG

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
halve finales, vrouwen single eventueel Esther Vergeer, Aniek van Koot, Jiske Griffioen en Marjolein Buis

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
kwartfinales, mannen single eventueel Maikel Scheffers, Robin van Ammerlaan, Ronald Vink en Tom Egberink

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
kwartfinales, mannen dubbel eventueel Maikel Scheffers, Robin van Ammerlaan, Ronald Vink en Tom Egberink

13.20 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vr series, S4 Michael Schoenmaker

15.30 Wielrennen (Brands Hatch)
Tijdrit, H4, Laura de Vaan

15.30 Wielrennen (Brands Hatch)
Tijdrit, tandem B, Rinne Oost/Patrick Bos

15.30 Wielrennen (Brands Hatch)
Tijdrit, tandem B, Kathrin Goeken/Kim van Dijk; Joleen Hakker/Samantha van Steenis

15.30 Wielrennen (Brands Hatch)
Tijdrit, H4, Johan Reekers; Jetze Plat

17.00 Zitvolleybal (ExCel)
Halve finales 1-4 eventueel zitvolleybalvrouwen

17.30 Tafeltennis (ExCel)
Teamwedstrijd voorronde, klasse 6-10, Wendy Schrijver en Kelly van Zon

18.30 Zwemmen (Aquatics Centre)
200m ws finale, SM8 eventueel Maurice Deelen

18.47 Zwemmen (Aquatics Centre)
400m vr finale, S10 eventueel Mike van der Zanden

18.57 Zwemmen (Aquatics Centre)
400m vrije slag finale, S10, eventueel Marije Oosterhuis

20.00 Tafeltennis (ExCel)
Teamwedstrijd voorronde, klasse 9-10, Tonnie Heijnen en Gerben Last

20.00 Zitvolleybal (ExCel)
Halve finales 1-4 eventueel NL zitvolleybaldames

20.43 Atletiek (Olympic Stadium)
400m series, T54, Kenny van Weeghel

21.35 Atletiek (Olympic Stadium)
100m finale, T42, Marije Smits

21.45 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vr finale, S4 eventueel Michael Schoenmaker

Donderdag 6 september

09.30 Basketbal (North Greenwich Arena)
om plaatsen 5-8 eventueel rolstoelbasketbalvrouwen

10.00 Zitvolleybal (ExCel)
Om plaats 7, eventueel zitvolleybalvrouwen

11.30 Wielrennen (Brands Hatch)
Wedstrijd op de weg, C4-5, Bastiaan Gruppen

11.30 Wielrennen (Brands Hatch)
Wedstrijd op de weg, C1-3, Alyda Norbruis

11.40 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m ss series, SB14 Marc Evers

11.45 Basketbal (North Greenwich Arena)
om plaatsen 5-8 eventueel rolstoelbasketbalvrouwen

11.50 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m ss series, SB14 Marlou van der Kulk en Magda Toeters

12.00 Tafeltennis (ExCel)
Teamwedstrijd kwartfinale, klasse 6-10, eventueel Wendy Schrijver en Kelly van Zon

12.00 Zeilen (Weymouth)
Medal race, Sonar Marcel van de Veen, Mischa Rossen en Udo Hessels

12.00 Zeilen (Weymouth)
Medal race, 2.4 mR Thierry Schmitter

10.00 Zitvolleybal (ExCel)
Om plaats 5, eventueel zitvolleybalvrouwen

12.11 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m rs series, S4 Lisette Teunissen

12.23 Atletiek (Olympic Stadium)
200m series, T34, Amy Siemons en Desiree Vranken

12.25 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vr series, S10 Maurice Deelen

12.32 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vrije slag series, S8, Romy Pansters

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
om brons, vrouwen single eventueel Esther Vergeer, Aniek van Koot, Jiske Griffioen en Marjolein Buis

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
halve finales, mannen single eventueel Maikel Scheffers, Robin van Ammerlaan, Ronald Vink en Tom Egberink

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
halve finales, mannen dubbel eventueel Maikel Scheffers, Robin van Ammerlaan, Ronald Vink en Tom Egberink

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
halve finales, vrouwen dubbel Esther Vergeer, Aniek van Koot, Jiske Griffioen en Marjolein Buis

13.02 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vr series, S10 Chantal Molenkamp

14.00 Basketbal (North Greenwich Arena)
halve finale, eventueel rolstoelbasketbalvrouwen

16.15 Basketbal (North Greenwich Arena)
halve finale, eventueel rolstoelbasketbalvrouwen

17.30 Tafeltennis (ExCel)
Teamwedstrijd kwartfinale, klasse 9-10, eventueel Tonnie Heijnen en Gerben Last

19.22 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m ss finale, SB14 eventueel Marc Evers

19.29 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m ss finale, SB14 eventueel Marlou van der Kulk en Magda Toeters

19.57 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m rs finale, S4 eventueel Lisette Teunissen

20.00 Tafeltennis (ExCel)
Teamwedstrijd halve finale, klasse 6-10, eventueel Wendy Schrijver en Kelly van Zon

20.19 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vr finale, S10 eventueel Maurice Deelen

20.26 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vrije slag finale, S8, eventueel Romy Pansters

20.39 Atletiek (Olympic Stadium)
200m finale, T34, eventueel Amy Siemons en Desiree Vranken

21.22 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vr finale, S10 eventueel Chantal Molenkamp

21.38 Atletiek (Olympic Stadium)
200m finale, T44, eventueel Marlou van Rhijn, Suzan Verduijn en Iris Pruysen

Vrijdag 7 september

09.30 Basketbal (North Greenwich Arena)
om plaatsen 7/8, eventueel rolstoelbasketbalvrouwen

10.00 CP-voetbal (Riverbank Arena)
Om plaatsen 5-8 eventueel CP-voetbalteam

11.00 Tafeltennis (ExCel)
Teamwedstrijd halve finale, klasse 9-10, eventueel Tonnie Heijnen en Gerben Last

11.45 Basketbal (North Greenwich Arena)
om plaatsen 5/6, eventueel rolstoelbasketbalvrouwen

12.30 CP-voetbal (Riverback Arena)
Om plaatsen 5 t/m 8, eventueel CP-voetbalteam

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
finale, vrouwen single eventueel Esther Vergeer, Aniek van Koot, Jiske Griffioen en Marjolein Buis

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
om brons, mannen dubbel eventueel Maikel Scheffers, Robin van Ammerlaan, Ronald Vink en Tom Egberink

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
finale, mannen dubbel eventueel Maikel Scheffers, Robin van Ammerlaan, Ronald Vink en Tom Egberink

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
om brons, vrouwen dubbel eventueel Esther Vergeer, Aniek van Koot, Jiske Griffioen en Marjolein Buis

15.02 Wielrennen (Brands Hatch)
Wedstrijd op de weg, H4, Laura de Vaan

15.00 CP-voetbal (Riverbank Arena)
Halve finales eventueel CP-voetbalteam

17.30 Wielrennen (Brands Hatch)
Wegwedstrijd, H4, Jetze Plat en Johan Reekers

17.30 CP-voetbal (Riverbank Arena)
Halve finales eventueel CP-voetbalteam

20.00 Zitvolleybal (ExCel)
Om brons, eventueel zitvolleybalvrouwen

20.00 Basketbal (North Greenwich Arena)
om brons, eventueel rolstoelbasketbalvrouwen

22.00 Atletiek (Olympic Stadium)
400m finale, T54, eventueel Kenny van Weeghel

22.00 Zitvolleybal (ExCel)
Finale, eventueel zitvolleybalvrouwen

22.15 Basketbal (North Greenwich Arena)
finale, eventueel rolstoelbasketbalvrouwen

Zaterdag 8 september

10.59 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vr series, S6 Mirjam de Koning-Peper

11.00, Atletiek (Olympic Stadium)
100m series, T37, Jelmar Bos

11.00 Tafeltennis (ExCel)
Teamwedstrijd finale, klasse 6-10, eventueel Wendy Schrijver en Kelly van Zon

11.10 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m ss series, SB12 Michel Tielbeke

11.30 Wielrennen (Brands Hatch)
Wegwedstrijd, tandem B, Joleen Hakker/Samantah van Steenis; Kathrin Goeken/Kim van Dijk

12.03, Atletiek (Olympic Stadium)
100m series, T34, Stefan Rusch en Henk Schuiling

12.48 Zwemmen (Aquatics Centre)
200m vr series, S4 Michael Schoenmaker

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
finale, mannen single eventueel Maikel Scheffers, Robin van Ammerlaan, Ronald Vink en Tom Egberink

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
finale, mannen dubbel eventueel Maikel Scheffers, Robin van Ammerlaan, Ronald Vink en Tom Egberink

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
finale, vrouwen dubbel eventueel Esther Vergeer, Aniek van Koot, Jiske Griffioen en Marjolein Buis

15.30 Wielrennen (Brands Hatch)
Wegwedstrijd, tandem B, Rinne Oost/Patrick Bos

18.50 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vr finale, S6 eventueel Mirjam de Koning-Peper

19.11 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m ss finale, SB12 eventueel Michel Tielbeke

20.00 Tafeltennis (ExCel)
Teamwedstrijd finale, klasse 9-10, eventueel Tonnie Heijnen en Gerben Last

20.12, Atletiek (Olympic Stadium)
100m finale, T37, met eventueel Jelmar Bos

20.46, Atletiek (Olympic Stadium)
100m finale, T34, met eventueel Stefan Rusch en Henk Schuiling

21.08 Zwemmen (Aquatics Centre)
200m vr finale, S4 eventueel Michael Schoenmaker

Zondag 9 september

09.30 CP-voetbal (Riverbank Arena)
Om plaatsen 7-8 eventueel CP-voetbalteam

12.00 CP-voetbal (Riverbank Arena)
Om plaatsen 5-6 eventueel CP-voetbalteam

14.30 CP-voetbal (Riverbank Arena)
Om brons eventueel CP-voetbalteam

17.00 CP-voetbal (Riverbank Arena)
Om goud eventueel CP-voetbalteam

Bron: nocnsf
Foto: London 2012

Eén reactie op “Paralympisch programma Nederlandse sporters

  1. Pingback: The Netherlands Schedule for the London 2012 Paralympics « Dutch Community

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: